RN732BTTD8451C10
MFR.Part #
RN732BTTD8451C10
JLCPCB Part #
C3959824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS