RN732BTTD8450F100
MFR.Part #
RN732BTTD8450F100
JLCPCB Part #
C4128505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS