RN732BTTD8450C25
MFR.Part #
RN732BTTD8450C25
JLCPCB Part #
C3932002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS