RN732BTTD8352D100
MFR.Part #
RN732BTTD8352D100
JLCPCB Part #
C3998250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS