RN732BTTD8352A25
MFR.Part #
RN732BTTD8352A25
JLCPCB Part #
C4096283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS