RN732BTTD8352A05
MFR.Part #
RN732BTTD8352A05
JLCPCB Part #
C4291981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS