RN732BTTD8351F50
MFR.Part #
RN732BTTD8351F50
JLCPCB Part #
C4312091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS