RN732BTTD8351C50
MFR.Part #
RN732BTTD8351C50
JLCPCB Part #
C7348314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS