RN732BTTD8350D50
MFR.Part #
RN732BTTD8350D50
JLCPCB Part #
C4001647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS