RN732BTTD8350C50
MFR.Part #
RN732BTTD8350C50
JLCPCB Part #
C4071087
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS