RN732BTTD8350B25
MFR.Part #
RN732BTTD8350B25
JLCPCB Part #
C4323932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS