RN732BTTD8350A25
MFR.Part #
RN732BTTD8350A25
JLCPCB Part #
C4021084
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS