RN732BTTD82R0C50
MFR.Part #
RN732BTTD82R0C50
JLCPCB Part #
C3977801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS