RN732BTTD8253F50
MFR.Part #
RN732BTTD8253F50
JLCPCB Part #
C4271700
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS