RN732BTTD8253F25
MFR.Part #
RN732BTTD8253F25
JLCPCB Part #
C3954325
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS