RN732BTTD8253C25
MFR.Part #
RN732BTTD8253C25
JLCPCB Part #
C6277279
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS