RN732BTTD8253B50
MFR.Part #
RN732BTTD8253B50
JLCPCB Part #
C3961777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS