RN732BTTD8252F10
MFR.Part #
RN732BTTD8252F10
JLCPCB Part #
C4085654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS