RN732BTTD8252D100
MFR.Part #
RN732BTTD8252D100
JLCPCB Part #
C6982546
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS