RN732BTTD8251D50
MFR.Part #
RN732BTTD8251D50
JLCPCB Part #
C3950566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS