RN732BTTD8251C25
MFR.Part #
RN732BTTD8251C25
JLCPCB Part #
C3956492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS