RN732BTTD8250F25
MFR.Part #
RN732BTTD8250F25
JLCPCB Part #
C4225690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS