RN732BTTD8250A05
MFR.Part #
RN732BTTD8250A05
JLCPCB Part #
C4218214
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS