RN732BTTD8202D25
MFR.Part #
RN732BTTD8202D25
JLCPCB Part #
C3938012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS