RN732BTTD8201F50
MFR.Part #
RN732BTTD8201F50
JLCPCB Part #
C4243672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS