RN732BTTD81R6D100
MFR.Part #
RN732BTTD81R6D100
JLCPCB Part #
C4051409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS