RN732BTTD81R6A25
MFR.Part #
RN732BTTD81R6A25
JLCPCB Part #
C4140672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS