RN732BTTD8163D100
MFR.Part #
RN732BTTD8163D100
JLCPCB Part #
C3935544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS