RN732BTTD8163B50
MFR.Part #
RN732BTTD8163B50
JLCPCB Part #
C3989037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS