RN732BTTD8162D25
MFR.Part #
RN732BTTD8162D25
JLCPCB Part #
C3991359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS