RN732BTTD8162D10
MFR.Part #
RN732BTTD8162D10
JLCPCB Part #
C4182989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS