RN732BTTD8161F100
MFR.Part #
RN732BTTD8161F100
JLCPCB Part #
C3968503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS