RN732BTTD8161A25
MFR.Part #
RN732BTTD8161A25
JLCPCB Part #
C4055501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS