RN732BTTD8161A10
MFR.Part #
RN732BTTD8161A10
JLCPCB Part #
C3939447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS