RN732BTTD8160F50
MFR.Part #
RN732BTTD8160F50
JLCPCB Part #
C7348312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS