RN732BTTD8160F25
MFR.Part #
RN732BTTD8160F25
JLCPCB Part #
C6195794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS