RN732BTTD8160F100
MFR.Part #
RN732BTTD8160F100
JLCPCB Part #
C4315287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS