RN732BTTD8160D10
MFR.Part #
RN732BTTD8160D10
JLCPCB Part #
C3961878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS