RN732BTTD8160C10
MFR.Part #
RN732BTTD8160C10
JLCPCB Part #
C4050048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS