RN732BTTD8160B25
MFR.Part #
RN732BTTD8160B25
JLCPCB Part #
C3976365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS