RN732BTTD8063D100
MFR.Part #
RN732BTTD8063D100
JLCPCB Part #
C3947758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS