RN732BTTD8062F100
MFR.Part #
RN732BTTD8062F100
JLCPCB Part #
C4105979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS