RN732BTTD8062D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD8062D10
JLCPCB Part #
C3965529
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS