RN732BTTD8062B10
MFR.Part #
RN732BTTD8062B10
JLCPCB Part #
C4335157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS