RN732BTTD8062A25
MFR.Part #
RN732BTTD8062A25
JLCPCB Part #
C4347712
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS