RN732BTTD8061F50
MFR.Part #
RN732BTTD8061F50
JLCPCB Part #
C4161384
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS