RN732BTTD8061C25
MFR.Part #
RN732BTTD8061C25
JLCPCB Part #
C4122115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS