RN732BTTD8060A25
MFR.Part #
RN732BTTD8060A25
JLCPCB Part #
C4086037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS