RN732BTTD8060A05
MFR.Part #
RN732BTTD8060A05
JLCPCB Part #
C3949362
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS