RN732BTTD79R6B50
MFR.Part #
RN732BTTD79R6B50
JLCPCB Part #
C4104817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS